Webové stránky

Vytvořím Vám moderní web s nádherným designem.

Spolupracuji s výjimečnými designéry, excelentními kodéry a používám bezpečný a ověřený redakční systém WordPress.

Mám za sebou nespočet realizací a mnoho spokojených klientů.

Cena základního řešení webu na WordPressu začíná na 15 tisících korunách.


Jak probíhá tvorba webu?

Důležitá projektová příprava

Nejprve analyzuji vaše potřeby a požadavky. Dohodneme se na ceně, termínech a způsobu komunikace. Sepíšeme smlouvu, případně dohodu o mlčenlivosti.

Následně navrhnu koncepci webu, stanovíme cíle, nakreslím drátěný model, vytvořím typického návštěvníka a přidělím mu úkoly. Spolu tento virtuální model webu projdeme a prodiskutujeme.

V této fázi budu od vás potřebovat spoustu informací ohledně vašeho podnikání, swot analýzu a další…

Design webu

Abychom spolu s grafikem uměli vytvořit špičkový design webu, potřebujeme: vaše logo, firemní grafický manuál, preferované barvy, písmo, inspirativní weby, obrázky které chcete použít.

Design vždy odráží myšlenku, cíle webu a zaměřuje se na cílovou skupinu a její úkoly.

Tvoříme vždy jen jeden návrh, kterému věnujeme maximum. Drobné úpravy jsou v ceně.

Kódování

Převod grafického designu do html šablony. Používáme moderní technologie HTML5, CSS3, Sass, Modernizr, jQuery. Samozřejmostí je tzv. responsive design, tedy web se automaticky přizpůsobuje možnostem prohlížecího zařízení jako je mobil, tablet a další.

WordPress

Instalace WordPressu, základní nastavení, instalace pluginů, implementace funkcionalit (formuláře, vyhledávání), tvorba tématu z podkladů kodéra.

Instalace na hosting

Vyberu a koupím za Vás doménu. Rovněž poskytuji webhosting. Weby hostuji na vlastním serveru u společnosti Wedos.

Údržba webu

Spuštěním webu práce nekončí, ale teprve začíná. Váš web se bude vyvíjet stejně jako váš byznys. Musí být stále aktuální a přitažlivý. A to dá dost práce. Většinu úprav zvládnete sami. Na ostatní jsem tady já. Budu váš spolehlivý partner.

Propagace webu

Internet je nesmírně konkurenční prostředí. O vašem webu se musí zákazníci nějak dozvědět. Poradím Vám jak propagovat, jak měřit výsledky a jak se vyhnout SEO podvodníkům.

Cena

Tvorba webových stránek je jedna z mála činností, kde se velmi těžko určuje cena. Každý web je totiž svým způsobem unikát šitý na míru.

Kvalitní a technicky dobře zvládnutý web nikdy nedokáže postavit jen jeden člověk. Vždy na něm pracuje tým odborníků. Obvykle je to grafik, kodér, programátor a kontrol kvality (projektový dohled). Jejich práce se nutně odrazí do výsledné ceny. Firemní web malé společnosti tak obvykle vyjde na něco kolem 30 tisíc korun. Přesnou cenu Vám umím dát až po úvodní konzultaci a analýze vašich potřeb.


WordPress

WordPress běží na platformě PHP/MySQL a patří mezi špičku CMS (systém pro správu obsahu). WordPress je zcela zdarma. Je bezpečný, uživatelsky příjemný, v češtině, škálovatelný, vysoce přizpůsobitelný, skvěle dokumentovaný s obrovskou podporou komunity, roky používaný více než 10 miliony lidí!

WordPress Vás nesvazuje! Řešení je Vaše. WordPress je všeobecně znám a dobře zdokumentován. Najdete tak spoustu odborníků, kteří se vám dokážou o web na WordPressu postarat.

Základní vlastnosti redakčního systému WordPress: témata, widgety, pluginy, html5, hezká url, rubriky, štítky, knihovna médií, tvorba statických stránek, možnost komentářů, úprava vzhledu, správa uživatelů a oprávnění, nástroje pro import a export, podpora rss, automatické aktualizace, silný antispamový nástroj Akismet, verzování příspěvků, vestavěná nápověda.