Ceník

Tvorba webových stránek

Cena webové prezentace závisí na mnoha faktorech jako je velikost projektu, použité řešení, množství funkcionalit, kvalitě podkladů, množství kreativity a nárocích na design, velikosti realizačního týmu…

Orientačně, web pro živnostníky, který je postaven na WordPressu s využitím volně dostupných šablon vyjde na 10 až 15 tisíc korun. Objednávejte zde ».

Web pro malé a střední firmy s originální grafikou od renomovaného designéra začíná na 30 tisících korun. Objednávejte zde »

Vývoj webových aplikací

Programování na míru je vždy zcela individuální. Cenu stanovuji až po úvodní konzultaci a důkladné analýze projektu. Máte-li hrubou představu o časové náročnosti projektu. Můžete si výslednou cenu spočítat. Hodinová sazba za programování začíná na 600 Kč.

Audit webových stránek

Cena závisí na složitosti prezentace a rozsáhlosti auditu. Obvyklá cena za audit webových stránek se pohybuje mezi 8-10 tisíci korun. Objednávejte zde »

Aktualizace WordPressu

Zálohování databáze a obsahu ftp, upgrade jádra, pluginů a témat, automatické otestování funkčnosti pomocí nástroje Selenium. Cena za jednu aktualizaci 299 Kč. Objednávejte zde »

Tvorba automatických testů v nástroji Selenium 2

Hodinová sazba 450 Kč. U větších projektů cena dle dohody. Objednávejte zde »